КСК "Берездівці" - "Березина" Березина 2:3 (2:0)
Голи: Вовчук (30), Стегній (40) - Кухарик (57), Бацик (61), Татчин (75).
Попередження: Мацюняк (70), Попович (85).
"Берездівці": Сліпець, Копичин, Попович, Мельник, Осечко (Чепіль, 75), Вовчук, Гарапцьо, Щерба, Мацюняк, Стегній (Леньо, 70).
"Березина": Шуманський, Наконечний, Свідрик (Козак, 46), І. Лавро, Зубрицький, В. Лавро, Партин, Кухарик, Яримович, Бацик, Калинич (Татчин, 70).

Розмістив: Гість, 26.04.2024 | Переглядів: 1002 | Коментарів: 1
Всього коментарів: 1
1 vasya
0
Матч 8 туру між Берездівцями і Березиною, який було перенесено через підтоплений стадіон, в результаті таки відбувся. Хоч в середу 7 липня, погодні умови також не вселяли надію, що футбол буде. Злива в день матчу і день перед ним перетворила футбольний газон на стадіоні „Колос‛ в „водне поло‛, особливо ту частину поля, що від Берездівців.
Проте, обидві команди вийшли на поле з бойовим настроєм. КСК „Берездівці‛ прагнули впевненіше закріпитися на першому місці, а наша команда вийти на третє.
Перші десять – п'ятнадцять хвилин проходили за незначної ігрової і територіальної переваги господарів, але загалом команди виглядали рівними. Надалі ж перевага команди з Берездівців посилилась. Що призвело до гола в ворота березинців. На 30 хвилині після подачі з правого флангу захисники „Березини‛ не вибили м’яч, який застряг в болоті і Вовчук десь з девяти метрів влучно пробив в правий від воротаря кут воріт. Забивши гол „Берездівці„ понеслися і раз за разом виникали небезпечні моменти біля наших воріт. Один з таких моментів на 40 хвилині втілився в другий забитий гол в ворота гостей. Після серії відбивань і „плавання‛ захисників і воротаря по болоті і воді Стегній завів м’яча в пусті ворота.
У другому таймі треба було відіграватися. І тоді глядачі побачили атакувальний футбол у виконанні обох команд. На 57 хвилині Андрій Кухарик виходив на ударну позицію з кута воротарського майданчика, однак взяв м’яч під себе і, накрутивши захисників, скоротив відставання: 2-1. За 4 хвилини Діма Бацик зрівнює рахунок в матчі. Такий перебіг подій не влаштовував господарів і вони пішли в атаку. Однак отримали третього гола в свої ворота. На 75 хвилині Василь Татчин забиває в ворота ‛Берездівців‛. До кінця матчу обидві команди провели ще по декілька небезпечних атак. На доданих хвилинах господарі небезпечно пробивали штрафний, але на наше щастя м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Василя Шуманського.
2-3 важка вольова перемога