Шановні відвідувачі нашого порталу результати з футзалу можна переглянути на сторінці http://ffmr.funhost.org.ua .Разом з тим зареєстровані учасники зможуть взяти участь у прогнозуванні ігор першості Миколаївщини з мініфутболу
Вчора 13.11.2011 року закінчився останній кубок цього року під егідою Федерації Футболу Миколаївського району "Золота осінь-2011".За його підсумками володарем осіннього кубка стали футболісти села Устя які спочатку у півфіналі переграли своїх опонентів з ...
Сьогодні відбулося жеребкування фінальної частини кубка
"Золота осінь-2011".Цього року право на проведення фіналу вибороли
устянці.Згідно регламенту переможці групових змагань шляхом "сліпого"
жеребу були розділені на дві пари
пів-фіналістів:
У неділю, 6 листопада, відбудеться груповий етап кубка "Золота осінь", в якому виявили бажання брати участь 20 районних команд. Відповідно до регламенту змагань команди учасниці шляхом "сліпого жеребу" були розділені на чотири групи.
30.10.2011
22 тур
"Зірка" Липівка - ФК "Сокіл" Тернопілля +:-,2:0
"Космос" Колодруби - "Карпати" Черниця 2:2,4:3
"ІММ" Устя - ФК "Раделичі" 4:1,1:1
ФК "Дроговиж" - ФК "Крупсько" 2:2,0:3
"Темп" Гірське - КСК "Берездівці" 0:0,2:2
СКК "УЛАР-Дністер" Київець - "Зоря" Держів 1:1,3:0
23.10.2011
21 тур
ФК "Сокіл" Тернопілля - "Зоря" Держів 1:6,0:2
"Карпати" Черниця - "Зірка" Липівка +:-,2:1
ФК "Раделичі" - "Космос" Колодруби +:-,3:1
ФК "Крупсько" - "ІММ" Устя 0:1,1:0
КСК "Берездівці" - ФК "Дроговиж" 6:1,3:0
"Темп" Гірське - СКК "УЛАР-Дністер" Київець 2:4,1:2
6 тур
ФСК "Тростянець" - КСК "Фаворит" Розділ 1:4
ФСК "Щирок" Вербіж - СКК "Надітичі" 1:5
"Вихор" В.Горожанна - МСКК "Рудники" 2:2
Кубок другої ліги.Фінал.(дорослі)
"Скеля" Стільсько-"Будінвест" Верин 2:1
Перша ліга
16.10.2011 20 тур
"Зоря" Держів - "Карпати" Черниця 2:0,3:1
"Зірка" Липівка - ФК "Раделичі" 1:3,0:3
"Космос" Колодруби - ФК "Крупсько" -:+;0:3
"ІММ" Устя - КСК "Берездівці" 2:0,10:0
ФК "Дроговиж" - "Темп" Гірське 10:0,2:5
СКК "УЛАР-Дністер" Київець - ФК "Сокіл" Тернопілля 10:1,2:0
Друга ліга.Стикові матчі
5 тур
КСК "Фаворит" Розділ - "Вихор" В.Горожанна 1:1
СКК "Надітичі" - ФСК "Тростянець" 0:0
МСКК "Рудники" - ФСК "Щирок" Вербіж +:-
Кубок другої ліги 1/2 фіналу.(дорослі)
"Скеля" Стільсько-"Галичина" М.Горожанна 0:1
"Карпати" Горішнє-"Будінвест" Верин 3:1
Перша ліга
09.10.2011
19 тур
"Карпати" Черниця - ФК "Сокіл" Тернопілля 8:1,1:2
ФК "Раделичі" - "Зоря" Держів 1:1,4:1
ФК "Крупсько" - "Зірка" Липівка 2:1,2:1
КСК "Берездівці" - "Космос" Колодруби 5:1,3:2
"Темп" Гірське - "ІММ" Устя 2:6,6:2
ФК "Дроговиж" - СКК "УЛАР-Дністер" Київець 3:0,3:0
Друга ліга.Стикові матчі
4 тур
КСК "Фаворит" Розділ - ФСК "Щирок" Вербіж 3:0
"Вихор" В.Горожанна - СКК "Надітичі" 4:0
ФСК "Тростянець" - МСКК "Рудники" 0:1
Кубок другої ліги 1/2 фіналу(дорослі)
"Галичина" М.Горожанна- "Скеля" Стільсько 3:4
"Будінвест" Верин- "Карпати" Горішнє 4:0
Перша ліга
18.09.2011 18 тур (дорослі)
ФК "Сокіл" Тернопілля - ФК "Раделичі" 1:4
"Зоря" Держів - ФК "Крупсько" 2:1
"Зірка" Липівка - КСК "Берездівці" 2:1
"Космос" Колодруби - "Темп" Гірське 3:1
"ІММ" Устя - ФК "Дроговиж" 0:2
СКК "УЛАР-Дністер" Київець - "Карпати" Черниця 1:2
Друга ліга.Стикові матчі
3 тур
КСК "Фаворит" Розділ - ФСК "Тростянець" 3:1
СКК "Надітичі" - ФСК "Щирок" Вербіж 3:0
МСКК "Рудники" - "Вихор" В.Горожанна 3:2
Кубок другої ліги (дорослі)
Стільсько-Кагуїв 6:4
Перша ліга
18.09.2011 16 тур
Карпати" Черниця - ФК "Крупсько" 0:7,3:1
ФК "Сокіл" Тернопілля - КСК "Берездівці" 1:6,2:1
"Зоря" Держів - "Темп" Гірське 4:0,2:0
"Зірка" Липівка - ФК "Дроговиж" 1:0,3:2
"Космос" Колодруби - "ІММ" Устя 1:7,4:3
СКК "УЛАР-Дністер" Київець - ФК "Раделичі" 0:0,2:0
25.09.2011 17 тур
ФК "Раделичі" - "Карпати" Черниця 5:0,3:2
ФК "Крупсько" - ФК "Сокіл" Тернопілля 2:2,3:0
КСК "Берездівці" - "Зоря" Держів 0:2,5:1
"Темп" Гірське - "Зірка" Липівка 2:2,1:1
ФК "Дроговиж" - "Космос" Колодруби 2:0,0:1
"ІММ" Устя - СКК "УЛАР-Дністер" Київець 6:2,2:1
Друга ліга.Стикові матчі
1 тур 18.09.2011
ФСК "Щирок" Вербіж - КСК "Фаворит" Розділ 0:2
СКК "Надітичі" - "Вихор" В.Горожанна 3:0
МСКК "Рудники" - ФСК "Тростянець" 3:1
2 тур 25.09.2011
"Вихор" В.Горожанна - КСК "Фаворит" Розділ 0:1
ФСК "Тростянець" - СКК "Надітичі" 2:2
ФСК "Щирок" Вербіж - МСКК "Рудники" 0:5
1. | Крупсько | 22 | 41 |
2. |
Київець | 22 | 41 |
3. | Раделичі | 22 | 37 |
4. | Устя | 22 | 36 |
5. | Колодруби | 22 | 32 |
1. |
Ст.Розділ | 10 | 23 |
2. | Рудники | 10 | 22 |
3. | Надітичі | 10 | 15 |
4. | В.Горожанна | 10 | 12 |
5. | Тростянець | 10 | 7 |
6. | Вербіж | 10 | 4 |