Чемпіонат Миколаївського району. Попередження

 

Гравець
Команда
ЧК
ЖК
ОЛЕКСИН Іван Іванович "І.М.М." Устя 1 4
Хандогій Олег "Зоря" Держів 1 3
Войтович Руслан "Зоря" Держів 1 2
ДОВГАН Роман Михайлович СКК "Крупсько" 1 2
КОЗАР Василь Іванович "Темп" Гірське 1 2
КОРОЛЬ Володимир Васильович "Зірка" Липівка 1 2
КРАВЕЦЬ Юрій Володимирович "І.М.М." Устя 1 2
СОПІЛА Богдан Ярославович ФК "Дроговиж" 1 2
ГАЙЗЛЕР Роман Ярославович "Зірка" Липівка 1 1
КУЗІВ Юрій Миколайович ФК "Дроговиж" 1 1
ЛЕНЦІВ Руслан Ігорович ФК "Дроговиж" 1 1
МЕЛЕШКО Богдан Богданович СКК "Улар - Дністер"Київець 1 1
ПЕТРИКІН Ростислав Михайлович ФК "Дроговиж" 1 1
БАЛИК Василь Федорович СКК "Улар - Дністер"Київець 1 0
БЕНДИНА Тарас Іванович ФК "Раделич" 1 0
БЕРЕЗИНСЬКИЙ Андріян Михайлов СКК "Улар - Дністер"Київець 1 0
ВОВЧУК Василь Євгенович КСК "Берездівці" 1 0
ЛУЧЕЧКО Микола Ярославович ФК "Раделич" 1 0
НОВАКЕВИЧ Володимир Романович ФК "Сокіл" Тернопілля 1 0
ОПРІСНИК Василь Богданович СКК "Крупсько" 1 0
ПІКУЛИК Тарас Михайлович "І.М.М." Устя 1 0
ПЕТРІЧЕНКО Євгеній Юрійович "Зірка" Липівка 1 0
Брик Володимир КСК "Берездівці" 0 3
ДЕМКО Микола Богданович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 3
ЖУКЕВИЧ Мар'ян Ігорович КСК "Берездівці" 0 3
ФЕДЬКІВ Михайло Романович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 3
ЯРОШЕВСЬКИЙ Андрій Степанович ФК "Дроговиж" 0 3
ВОЗНИЙ Роман Володимирович "Зірка" Липівка 0 2
ВУЙКО Дем'ян Михайлович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 2
ГАЙЗЛЕР Ігор Ярославович "Зірка" Липівка 0 2
ГЕРМАН Іван Миколайович ФК "Раделич" 0 2
ГЕРУС Андрій Олександрович ФК "Сокіл" Тернопілля 0 2
ГОРДИНСЬКИЙ Микола Миколайович "Темп" Гірське 0 2
ГОРУЦЬКИЙ Мар'ян Анатолійович ФК "Раделич" 0 2
ДОРОШ Іван Іванович "Зірка" Липівка 0 2
ЗАГІДУЛІН Сергій Володимирович ФК "Сокіл" Тернопілля 0 2
ЗАГАЙСЬКИЙ Володимир Ігорович "Зірка" Липівка 0 2
КІСІЛЬ Ігор Андрійович ФК "Раделич" 0 2
КАЗМІРУК Василь Дмитрович ФК "Сокіл" Тернопілля 0 2
КОВАЛИШИН Іван Володимирович КСК "Берездівці" 0 2
КОЗАК Володимири Степанович ФК "Дроговиж" 0 2
КОПИЧИН Іван Ігорович КСК "Берездівці" 0 2
КОС Тарас Михайлович "Зоря" Держів 0 2
КРАВЧУК Олег Миколайович ФК "Сокіл" Тернопілля 0 2
КУПЕЦЬКИЙ Любомир Васильович "І.М.М." Устя 0 2
ЛУЦІВ Андрій Іванович ФК "Раделич" 0 2
МАРКІВ Микола Дмитрович "Темп" Гірське 0 2
МАЦЬКІВ Руслан Іванович СКК "Крупсько" 0 2
МЕЛЕШКО Віктор Степанович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 2
МЕЛЬНИК Роман Ігорович ФК "Дроговиж" 0 2
МИХАЙЛІКІВ Дмитро Іванович "Темп" Гірське 0 2
НАКОНЕЧНИЙ Петро Іванович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 2
ПОКОРА Костянтин Вікторович "Зоря" Держів 0 2
РАДЛОВСЬКИЙ Роман Васильович "Темп" Гірське 0 2
САВКА Ігор Ігорович ФК "Раделич" 0 2
САДЖАК Володимир Солодимирович "І.М.М." Устя 0 2
ТКАЧЕНКО Сергій Олексійович СКК "Крупсько" 0 2
ЯРЕМЧУК Назар Михайлович "Карпати" Черниця 0 2
ІВАНИШИН Володимир Богданович "Космос" Колодруби 0 1
ІВАНКО Володимир Омелянович "Карпати" Черниця 0 1
Андрійчик Іван "Темп" Гірське 0 1
БІЛЯК Олег Іванович "І.М.М." Устя 0 1
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ Василь Петрович "Карпати" Черниця 0 1
БОЖКО Андрій Юрійович "Зірка" Липівка 0 1
ВОЗНИЙ Роман Михайлович ФК "Сокіл" Тернопілля 0 1
ГАМАЙДА Євген Ігорович СКК "Крупсько" 0 1
ГАНУЩАК Олег Михайлович "Космос" Колодруби 0 1
ГЛАДКИЙ Василь Іванович "Зоря" Держів 0 1
ГЛАДКИЙ Василь Юрійович "Зоря" Держів 0 1
ГНАТКІВСЬКИЙ Мар'ян Михайлович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 1
ГУМЕНЮК Роман Петрович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 1
ДАНИЛІВ Віктор Васильович "Зірка" Липівка 0 1
ДЕМКО Андрій Васильович "Карпати" Черниця 0 1
ДУДИЧ Назар Олексійович.1 "Зоря" Держів 0 1
ДУДИЧ Святослав Володимирович "Темп" Гірське 0 1
Дзюрах Роман "Темп" Гірське 0 1
КІЗИМА Юрій Маріанович "Зоря" Держів 0 1
КАЛИТКА Роман Андрійович "Карпати" Черниця 0 1
КАРАЧЕВСЬКИЙ Ігор Ярославович "Зоря" Держів 0 1
КАЧМАР Андрій - Святослав Вол СКК "Крупсько" 0 1
КАЧМАР Орест Володимирович СКК "Крупсько" 0 1
КЕРМАН Роман Романович ФК "Дроговиж" 0 1
КОВАЛЬ Микола Іванович "Темп" Гірське 0 1
КОВБАСЮК Олександр Андрійович "Зірка" Липівка 0 1
КОЗАР Тарас Романович "Зоря" Держів 0 1
КОРЕЦЬКИЙ Андрій Ярославович "І.М.М." Устя 0 1
КРИЖОВСЬКИЙ Мар'ян Федорович ФК "Сокіл" Тернопілля 0 1
КУЗІВ Назарій Іванович "Темп" Гірське 0 1
ЛАТАНИШИН Ігор Михайлович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 1
ЛЕНЦІВ Мар'ян Ігорович ФК "Дроговиж" 0 1
ЛОТУТ Василь Михайлович КСК "Берездівці" 0 1
МАРТИНЦІВ Василь Ігорович "Темп" Гірське 0 1
МАЦЬКІВ Андрій Васильович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 1
МЕЛЕШКО Роман Андрійович КСК "Берездівці" 0 1
МЕЛЬНИК Ігор Миколайович "Карпати" Черниця 0 1
МЕЛЬНИК Андрій Васильович "Зоря" Держів 0 1
МИКИТИН Ярослав Євстахійович "Космос" Колодруби 0 1
МИХАЙЛИКІВ Михайло Миколайович "І.М.М." Устя 0 1
МОРОЗ Микола Андрійович "Зоря" Держів 0 1
МУРАЩУК Іван Ярославович СКК "Крупсько" 0 1
Маційовський Іван ФК "Дроговиж" 0 1
Мелешко Ростислав СКК "Улар - Дністер"Київець 0 1
ОНИШКО Ігор Михайлович ФК "Дроговиж" 0 1
ОПРИСКО Василь Ярославович "І.М.М." Устя 0 1
ОЩУДЛЯК Тарас Мирославович "І.М.М." Устя 0 1
ПАВЛІНОВИЧ Олег Романович "Карпати" Черниця 0 1
ПАЦКАН Олександр Михайлович СКК "Крупсько" 0 1
ПОПИК Захар Володимирович СКК "Улар - Дністер"Київець 0 1
ПОПИК Олег Миколайович СКК "Крупсько" 0 1
ПОПОВИЧ Остап Орестович КСК "Берездівці" 0 1
Пушкар Богдан СКК "Крупсько" 0 1
САМОТОС Андрій Миколайович ФК "Дроговиж" 0 1
СЕНИК Ілля Богданович "Космос" Колодруби 0 1
СТЕФАНИШИН Володимир Володимир "Зоря" Держів 0 1
СТОЙКО Степан Іванович "Зірка" Липівка 0 1
Синишин Ігор "І.М.М." Устя 0 1
Синишин Олег "І.М.М." Устя 0 1
Соботик Руслан "Темп" Гірське 0 1
ТАНЧІЙ Володимир Петрович "Космос" Колодруби 0 1
ТКАЧ Олег Іванович ФК "Сокіл" Тернопілля 0 1
ФІАЛКОВИЧ Роман Миколайович "Зірка" Липівка 0 1
ФАЦІЄВИЧ Олег Васильович "Космос" Колодруби 0 1
ХИМОВИЧ Степан Степанович "І.М.М." Устя 0 1
ЧЕНЬ Назарій Ярославович ФК "Раделич" 0 1
ШЕЙГЕЦ Роман Ярославович "Карпати" Черниця 0 1
ШТИХ Ігор Михайлович "Карпати" Черниця 0 1
ЩЕРБА Ярослав Васильович КСК "Берездівці" 0 1
ЯКИМИШИН Олег Іванович ФК "Дроговиж" 0 1
ЯРІШ Ростислав Романович "І.М.М." Устя 0 1
ЯРЕМЧУК Володимир Михайлович "Карпати" Черниця 0 1

Мiнi профiль


Ти зайшов як: Гість
Група: Гості
Стать:
На сайті: днів
Ти користувач №
Особистих повідомлень:
Ваш Ip: 54.225.36.143

Мiнi-чат

Турнірка І ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Перша ліга
Підсумкова таблиця

1. Крупсько 22 41
2.
Київець 22 41
3. Раделичі 22 37
4. Устя 22 36
5. Колодруби 22 32

Турнірка ІІ ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Стикові матчі за вихід в І-лігу
Підсумкова таблиця

1.
Ст.Розділ 10 23
2. Рудники 10 22
3. Надітичі 10 15
4. В.Горожанна 10 12
5. Тростянець 10 7
6. Вербіж 10 4

Статистика

» З нами на сайті
Всього: 77
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 0
Перевірених: 9
Звичайних юзерів: 66
» З них
Фанатів: 73
Фанаток: 4

Зараз на сайті:

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні були:
Статистика сайту: Коментарі: 7
Форум: 4/21
Новини: 102
Думка про сайт: 114

Друзі сайту

Дроговиж Сайт села Березина Офіційний сайт КСК Берездівці Альтернативный текст ЕВРО 2012 в Украине

Реклама на TAK.RU

Опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 76

Реклама на WMLINK.RU