Чемпіонат Миколаївського району. Бомбардири

 

Гравець
Команда
Голи
З пен.
НАКОНЕЧНИЙ Петро Іванович СКК "Улар - Дністер"Київець 11 (1)
СТЕЦИШИН Олег Іванович "Зірка" Липівка 7 (1)
ГАВРИЛІВ Іван Романович ФК "Раделич" 6  
ГРЕЩУК Любомир Васильович "Карпати" Черниця 6  
ГЕРМАН Іван Миколайович ФК "Раделич" 6 (1)
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Олег Ігорович "І.М.М." Устя 6 (1)
ВОЗНИЙ Роман Михайлович ФК "Сокіл" Тернопілля 5  
ЗАЛУГА Василь Степанович "І.М.М." Устя 5  
НОВОСАД Михайло Іванович ФК "Сокіл" Тернопілля 5  
ОЩУДЛЯК Тарас Мирославович "І.М.М." Устя 5  
МЕЛЕШКО Роман Андрійович КСК "Берездівці" 5 (1)
ГАЛІМУРКА Роман Богданович КСК "Берездівці" 4  
КАРАЧЕВСЬКИЙ Ігор Ярославович "Зоря" Держів 4  
КУЗІВ Святослав Романович ФК "Дроговиж" 4  
ОПРІСНИК Василь Богданович СКК "Крупсько" 4  
ПОПКО Михайло Іванович ФК "Дроговиж" 4  
ШЕЙГЕЦ Роман Ярославович "Карпати" Черниця 4  
ІВАНІШИН Роман Ігорович ФК "Сокіл" Тернопілля 3  
БІЛЯК Олег Іванович "І.М.М." Устя 3  
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ Василь Петрович "Карпати" Черниця 3  
ГАВРИЛІВ Тарас Романович ФК "Раделич" 3  
ГУМЕНЮК Роман Петрович СКК "Улар - Дністер"Київець 3  
Дзюрах Роман "Темп" Гірське 3  
КОРЕЦЬКИЙ Андрій Ярославович "І.М.М." Устя 3  
КРАВЧУК Олег Миколайович ФК "Сокіл" Тернопілля 3  
МАЦЬКІВ Андрій Іванович "Зоря" Держів 3  
ОЛЕКСИН Іван Іванович "І.М.М." Устя 3  
ФАЦІЄВИЧ Олег Васильович "Космос" Колодруби 3  
Хандогій Олег "Зоря" Держів 3  
ШУМСЬКИЙ Володимири Миколайови ФК "Дроговиж" 3  
Швед Роман СКК "Улар - Дністер"Київець 3 (1)
ГОРДИНСЬКИЙ Микола Миколайович "Темп" Гірське 3 (2)
ЄВИН Віктор Богданович "Космос" Колодруби 2  
АНДРУШКО Олег Миколайович "Космос" Колодруби 2  
БОРАЧОК Андрій Іванович "І.М.М." Устя 2  
Войтович Руслан "Зоря" Держів 2  
ГАНУЩАК Олег Михайлович "Космос" Колодруби 2  
ДОРОШЕНКО Валерій Миколайович ФК "Сокіл" Тернопілля 2  
КАЧМАР Орест Володимирович СКК "Крупсько" 2  
КЛИМ Володимири Михайлович ФК "Дроговиж" 2  
КОЗЕРЕМА Роман Васильович "Космос" Колодруби 2  
КРАВЧУК Леонід Миколайович ФК "Сокіл" Тернопілля 2  
Кунашко Сергій ФК "Раделич" 2  
ЛЕНЬО Остап Степанович КСК "Берездівці" 2  
ОНИШКО Ігор Михайлович ФК "Дроговиж" 2  
САМОЛЮК Сергій Сергійович "Зірка" Липівка 2  
ХИМОВИЧ Степан Степанович "І.М.М." Устя 2  
КУЗІВ Назарій Іванович "Темп" Гірське 2 (1)
САМОЛЮК Ростислав Сергійович "Зірка" Липівка 2 (1)
ЯКИМИШИН Олег Іванович ФК "Дроговиж" 2 (2)
ІВАНКІВ Андрій Богданович "Карпати" Черниця 1  
ІВАНКО Володимир Омелянович "Карпати" Черниця 1  
ІВАНКО Олег Омелянович "Карпати" Черниця 1  
Ільків Богдан "Зоря" Держів 1  
БАНВІЦ Максим Андрійович СКК "Крупсько" 1  
БЕНДИНА Тарас Іванович ФК "Раделич" 1  
БОЖКО Андрій Юрійович "Зірка" Липівка 1  
ВЕРЕСНЯК Сергій Степанович "Карпати" Черниця 1  
ГАВАН Андрій Степанович "Космос" Колодруби 1  
ГАЙЗЛЕР Ігор Ярославович "Зірка" Липівка 1  
ГАНУЩАК Мар'ян Михайлович "Космос" Колодруби 1  
ГОРУЦЬКИЙ Мар'ян Анатолійович ФК "Раделич" 1  
ДЕМКО Микола Богданович СКК "Улар - Дністер"Київець 1  
ДЕМКО Назар Богданович "Карпати" Черниця 1  
ДУДИЧ Микола Михайлович "Темп" Гірське 1  
Деркач Іван "Карпати" Черниця 1  
ЖУКЕВИЧ Мар'ян Ігорович КСК "Берездівці" 1  
КІЗИМА Юрій Маріанович "Зоря" Держів 1  
КАЗМІРУК Василь Дмитрович ФК "Сокіл" Тернопілля 1  
КОЗАК Володимири Степанович ФК "Дроговиж" 1  
КОНДУР Сергій Михайлович "Карпати" Черниця 1  
МЕЛЕШКО Віктор Степанович СКК "Улар - Дністер"Київець 1  
МИКИТИН Андрій Миколайович "Космос" Колодруби 1  
НОВАКЕВИЧ Володимир Романович ФК "Сокіл" Тернопілля 1  
ОЛЕНИЧ Василь Васильович СКК "Крупсько" 1  
ОСЕЧКО Анатолій Васильович КСК "Берездівці" 1  
ПІЩАЛЬНИК Юрій Миронович СКК "Улар - Дністер"Київець 1  
ПАВЛІНОВИЧ Олег Романович "Карпати" Черниця 1  
ПОКОРА Костянтин Вікторович "Зоря" Держів 1  
ПОПИК Захар Володимирович СКК "Улар - Дністер"Київець 1  
ПРОЦАН Василь Володимирович "Карпати" Черниця 1  
РАДЛОВСЬКИЙ Роман Васильович "Темп" Гірське 1  
СЕНИК Ілля Богданович "Космос" Колодруби 1  
ТКАЧЕНКО Сергій Олексійович СКК "Крупсько" 1  
ФЕДЬКІВ Михайло Романович СКК "Улар - Дністер"Київець 1  
ЧЕПІЛЬ Михайло Михайлович КСК "Берездівці" 1  
ЩЕРБА Ярослав Васильович КСК "Берездівці" 1  
ЯНІСІВ Микола Дмитрович "Темп" Гірське 1  
ЯРЕМЧУК Назар Михайлович "Карпати" Черниця 1  
ГАЛЕЧКО Роман Ярославович СКК "Улар - Дністер"Київець 1 (1)
ГНАТКІВСЬКИЙ Мар'ян Михайлович СКК "Улар - Дністер"Київець 1 (1)
МИКИТИН Ярослав Євстахійович "Космос" Колодруби 1 (1)

Мiнi профiль


Ти зайшов як: Гість
Група: Гості
Стать:
На сайті: днів
Ти користувач №
Особистих повідомлень:
Ваш Ip: 54.225.39.142

Мiнi-чат

Турнірка І ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Перша ліга
Підсумкова таблиця

1. Крупсько 22 41
2.
Київець 22 41
3. Раделичі 22 37
4. Устя 22 36
5. Колодруби 22 32

Турнірка ІІ ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Стикові матчі за вихід в І-лігу
Підсумкова таблиця

1.
Ст.Розділ 10 23
2. Рудники 10 22
3. Надітичі 10 15
4. В.Горожанна 10 12
5. Тростянець 10 7
6. Вербіж 10 4

Статистика

» З нами на сайті
Всього: 77
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 0
Перевірених: 9
Звичайних юзерів: 66
» З них
Фанатів: 73
Фанаток: 4

Зараз на сайті:

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні були:
Статистика сайту: Коментарі: 7
Форум: 4/21
Новини: 102
Думка про сайт: 114

Друзі сайту

Дроговиж Сайт села Березина Офіційний сайт КСК Берездівці Альтернативный текст ЕВРО 2012 в Украине

Реклама на TAK.RU

Опитування

Чи потрібен Вам цей сайт
Всього відповідей: 88

Реклама на WMLINK.RU