Чемпіонат Миколаївського району.ІІ ліга,група "А".Попередження

 

Гравець
Команда
ЧК
ЖК
ЛЕВИЦЬКИЙ Василь Романович МСКК "Рудники" 1 2
ГОРОДЕЦЬКИЙ Андрій Іванович "Сокіл" Криниця 1 1
МАКОГОН Андрій Олексійович "Карпати" Горішнє 1 1
МОСКАЛЬ Іван Зеновійович "Сокіл" Криниця 1 1
ПИРІГ Ігор Володимирович "Будінвест" Верин 1 1
ПРОЦІВ Тарас Іванович СКК "Надітичі" 1 1
САВАРИН Роман Іванович СКК "Надітичі" 1 1
Герасимів Степан КСК "Фаворит" Розділ 1 0
КОС Богдан Степанович "Скеля" Стільсько 1 0
ЛАВРО Володимир Олександрович ФК "Березина" 1 0
СКРИПЕЦЬ Андрій Любомирович "Будінвест" Верин 1 0
ЦВИК Ігор Романович ФК "Березина" 1 0
ЧЕНЬ Андрій Богданович МСКК "Рудники" 1 0
ЧЕНЬ Михайло Теодорович МСКК "Рудники" 1 0
ГОРБАЧЕВСЬКИЙ Андріан Ярослав КСК "Фаворит" Розділ 0 3
КОНЧАКІВСЬКИЙ Руслан Романович "Сокіл" Криниця 0 3
ПОПОВИЧ Роман Миколайович "Скеля" Стільсько 0 3
Багдай Іван МСКК "Рудники" 0 2
ВОЗНИЙ Іван Володимирович "Карпати" Горішнє 0 2
ДУБИК Іван Ігорович МСКК "Рудники" 0 2
КОНЧАКІВСЬКИЙ Михайло Романов "Сокіл" Криниця 0 2
Кос Володимир МСКК "Рудники" 0 2
ПРОЦІВ Андрій Ігорович "Будінвест" Верин 0 2
СЕНИШИН Ігор Євгенович МСКК "Рудники" 0 2
СКОЛОЗДРА Володимир Андрійович СКК "Надітичі" 0 2
СКРИПЕЦЬ Роман Васильович "Будінвест" Верин 0 2
СПОДАРИК Євген Миколайович СКК "Надітичі" 0 2
ІВАНІЦЬКИЙ Андрій Іванович "Карпати" Горішнє 0 1
БІЛІНСЬКИЙ Володимир Ярославов ФК "Березина" 0 1
БАБІЙ Мар'ян Зеновійович "Скеля" Стільсько 0 1
БРИЧ Тарас Миколайович ФК "Березина" 0 1
ВАСИЛЬЧУК Іван Ярославович ФК "Березина" 0 1
ВАСИЛЮК Вадим Григорович МСКК "Рудники" 0 1
Вовчук Юрій "Карпати" Горішнє 0 1
ГАЙДА Петро Володимирович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
ГАРАПЦЬО Андрій Васильович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
ГАРБІЧ Роман Романович МСКК "Рудники" 0 1
ГАСИН Володимир Олексійович СКК "Надітичі" 0 1
ГОВДУН Ярослав Олександрович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
ГОРОДЕЦЬКИЙ Олег Іванович "Сокіл" Криниця 0 1
ГРИЦІВ Мар'ян Романович МСКК "Рудники" 0 1
ГРИЦА Андрій Петрович "Карпати" Горішнє 0 1
ДАНЬКІВ Мар'ян Богданович "Будінвест" Верин 0 1
ДЗЕРА Андрій Степанович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
ДМИТРАК Андрій Мирославович "Карпати" Горішнє 0 1
ЗУБРИЦЬКИЙ Тарас Богданович ФК "Березина" 0 1
КАКУЛА Андрій Володимирович ФК "Березина" 0 1
КЛИМ Іван Богданович "Карпати" Горішнє 0 1
КОБЕНКО Євгеній Володимирович МСКК "Рудники" 0 1
КОВТАЛО Михайло Ярославович МСКК "Рудники" 0 1
КОЗАР Іван Петрович "Сокіл" Криниця 0 1
КУЗІВ Роман Романович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
КУХАРИК Андрій Андрійович ФК "Березина" 0 1
ЛЕГКИЙ Олег Орестович "Карпати" Горішнє 0 1
ЛЕСІВ Павло Богданович "Карпати" Горішнє 0 1
МЕЛЬНИЧИН Андрій Володимирович СКК "Надітичі" 0 1
МОНЧАК Олег Романович "Скеля" Стільсько 0 1
П'ЯСЕЦЬКИЙ Олег Миколайович "Скеля" Стільсько 0 1
П'ЯСЕЦЬКИЙ Роман Миколайович "Скеля" Стільсько 0 1
ПАГУТЯК Тарас Миколайович СКК "Надітичі" 0 1
ПАШКО Роман Вікторович "Карпати" Горішнє 0 1
ПЕРІГ Юрій Васильович "Будінвест" Верин 0 1
ПРУДИВУС Роман Григорович "Карпати" Горішнє 0 1
ПУЗІКОВ Юрій Олександрович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
Попович Тарас "Скеля" Стільсько 0 1
РАДЧУК Ярослав Іванович "Карпати" Горішнє 0 1
РИБАЛКА Олег Михайлович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
САДОВИЙ Олег Миколайович "Скеля" Стільсько 0 1
СВІДРИК Василь Євгенійович ФК "Березина" 0 1
СИВКО Остап Ярославович СКК "Надітичі" 0 1
СИРОЇД Олександр Ілліч ФК "Березина" 0 1
СКОЛОЗДРА Олег Володимирович "Будінвест" Верин 0 1
СПАС Андрій Тарасович "Карпати" Горішнє 0 1
СТЕФАНИШИН Мар'ян Романович СКК "Надітичі" 0 1
ТАТЧИН Василь Ярославович ФК "Березина" 0 1
ТУЧАПСЬКИЙ Роман Степанович КСК "Фаворит" Розділ 0 1
ФЕДОРИК Микола Васильович "Будінвест" Верин 0 1
ХОМА Андрій Михайлович "Карпати" Горішнє 0 1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій Іванович МСКК "Рудники" 0 1
ШЛЯХЕТКА Ярослав Володимирович "Скеля" Стільсько 0 1
ШУМИН Ігор Петрович "Сокіл" Криниця 0 1
ЯРИМОВИЧ Володимир Богданович ФК "Березина" 0 1
ЯЦІВ Андрій Степанович СКК "Надітичі" 0 1
Яковець Володимир МСКК "Рудники" 0 1

Чемпіонат Миколаївського району.ІІ ліга,група "Б". Попередження

 

Гравець
Команда
ЧК
ЖК
ІВАНИК Степан Степанович "Галичина" М.Горожанна 1 0
ПАУК Тарас Романович "Юність" Н.Опарська 1 0
ДЕРЕВ'ЯНКО Михайло Володимиров ФСК "Щирок" Вербіж 0 3
КОВАЛЬ Юрій Васильович "Промінь" Більче 0 2
КОВТУН Роман Миколайович ФСК "Щирок" Вербіж 0 2
КОЗАР Іван Іванович "Вихор" В.Горожанна 0 2
КУЗІВ Григорій Михайлович ФК "Кагуїв" 0 2
ЯЦИШИН Олег Миколайович ФСК "Щирок" Вербіж 0 2
ІВАНЕЧКО Богдан Володимир "Галичина" М.Горожанна 0 1
ІВАНЕЧКО Любомир Ігорович "Галичина" М.Горожанна 0 1
ІВАНУС Андрій Іванович "Промінь" Більче 0 1
БІЛАС Тарас Іванович "Вихор" В.Горожанна 0 1
БІЛИЙ Іван Іванович "Вихор" В.Горожанна 0 1
БЕЛІНСЬКИЙ Ярослав Ярославович ФСК "Щирок" Вербіж 0 1
БОБЕЛЯК Олег Федорович ФК "Кагуїв" 0 1
ГОЛЬДЕРБЕРГ Володимир Ігорович ФК "Кагуїв" 0 1
ГУЗІЙ Василь Васильович ФСК "Тростянець" 0 1
ДАНИЛОВИЧ Володимир Зеновійови ФСК "Тростянець" 0 1
ДАНИЛЬЦІВ Олег Ярославович ФСК "Щирок" Вербіж 0 1
ДМИТРИШИН Микола Богданович "Вихор" В.Горожанна 0 1
ЗОЩИН Василь Володимирович "Юність" Н.Опарська 0 1
КАРПИН Василь Васильович "Промінь" Більче 0 1
КИРИЧЕНКО Ігор Володимирович ФК "Кагуїв" 0 1
КИРИЧЕНКО Олег Володимирович ФК "Кагуїв" 0 1
КОВАЛЬ Василь Богданович "Промінь" Більче 0 1
КОРДІЯКА Ігор Петрович ФСК "Щирок" Вербіж 0 1
КОРОЛЯК Ігор Іванович ФК "Кагуїв" 0 1
КУДІЛЬЧАК Василь Васильович "Промінь" Більче 0 1
КУТНІВ Михайло Романович ФК "Кагуїв" 0 1
Лопачак Павло "Вихор" В.Горожанна 0 1
МОШОВСЬКИЙ Ігор Романович ФСК "Щирок" Вербіж 0 1
ПАУК Ігор Степанович "Юність" Н.Опарська 0 1
ПАУК Тарас Степанович "Юність" Н.Опарська 0 1
РИБАК Юрій Михайлович ФК "Кагуїв" 0 1
САС Ігор Петрович ФСК "Щирок" Вербіж 0 1
СЕНЦІВ Іван Іванович "Галичина" М.Горожанна 0 1
ФАЦІЄВИЧ Ігор Михайлович ФСК "Тростянець" 0 1
ФЕДАК Михайло Федорович "Вихор" В.Горожанна 0 1

Мiнi профiль


Ти зайшов як: Гість
Група: Гості
Стать:
На сайті: днів
Ти користувач №
Особистих повідомлень:
Ваш Ip: 54.225.36.143

Мiнi-чат

Турнірка І ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Перша ліга
Підсумкова таблиця

1. Крупсько 22 41
2.
Київець 22 41
3. Раделичі 22 37
4. Устя 22 36
5. Колодруби 22 32

Турнірка ІІ ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Стикові матчі за вихід в І-лігу
Підсумкова таблиця

1.
Ст.Розділ 10 23
2. Рудники 10 22
3. Надітичі 10 15
4. В.Горожанна 10 12
5. Тростянець 10 7
6. Вербіж 10 4

Статистика

» З нами на сайті
Всього: 77
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 0
Перевірених: 9
Звичайних юзерів: 66
» З них
Фанатів: 73
Фанаток: 4

Зараз на сайті:

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні були:
Статистика сайту: Коментарі: 7
Форум: 4/21
Новини: 102
Думка про сайт: 114

Друзі сайту

Дроговиж Сайт села Березина Офіційний сайт КСК Берездівці Альтернативный текст ЕВРО 2012 в Украине

Реклама на TAK.RU

Опитування

Чи потрібен Вам цей сайт
Всього відповідей: 88

Реклама на WMLINK.RU