Перша ліга, 15 тур
ФК "Крупсько" - ФК "Раделичі" 4:1,0:4
КСК "Берездівці" - "Карпати" Черниця 7:0,2:1
"Темп" Гірське - ФК "Сокіл" Тернопілля 2:1,1:4
ФК "Дроговиж" - "Зоря" Держів 1:2,3:0
"ІММ" Устя - "Зірка" Липівка 2:0,5:2
"Космос" Колодруби - СКК "УЛАР-Дністер" Київець 2:1,3:1
Друга ліга, 14 тур
Група «А»
КСК "Фаворит" Розділ - "Карпати" Горішнє -:+,5:4
СКК "Надітичі" - ФК "Березина" 2:2,4:0
"Будінвест" Верин - "Сокіл" Криниця +:-,+:-
"Скеля" Стільсько - МСКК "Рудники" 1:2,4:4
Група «Б»
"Галичина" М.Горожанна - ФСК "Щирок" Вербіж +:-,1:1
"Юність" Н.Опарська - "Вихор" В.Горожанна -:+,-:+
ФК "Більче - ФК "Кагуїв" 1:1,4:1
Перша ліга, 13 тур
КСК "Берездівці" - СКК "Крупсько" 2:1,3:1
ФК "Дроговиж" - "Карпати" Черниця 1:2,4:1
"ІММ" Устя - ФК "Сокіл" Тернопілля 4:0,4:4
"Космос" Колодруби - "Зоря" Держів 0:3,5:2
"Темп" Гірське- ФК "Раделичі" 3:3,2:0
"Зірка" Липівка - СКК "Улар-Дністер" Київець 1:2,1:3
Друга ліга, 12 тур
Група «А»
КСК "Фаворит" Розділ - "Сокіл" Криниця +:-,6:2
МСКК "Рудники" - ФК "Березина" 1:1,4:1
СКК "Надітичі" - "Будінвест" Верин 1:0,3:1
"Скеля" Стільсько - "Карпати" Горішнє 12:1,3:3
Група «Б»
ФСК "Тростянець" - "Вихор" В.Горожанна 1:0,0:4
"Галичина" М.Горожанна - ФК "Кагуїв" 0:3,0:1
"Юність" Н.Опарська - ФК "Більче 1:2,0:1
Перша ліга, 12 тур
ФК "Крупсько" - "Темп" Гірське 3:1,2:3
СКК "УЛАР-Дністер" Київець - КСК "Берездівці" 3:0,+:-
ФК "Раделичі" - ФК "Дроговиж" 5:2,6:2
ФК "Сокіл" Тернопілля - "Космос" Колодруби 0:1,0:2
Матчі 12 туру:"Зоря" Держів - "Зірка" Липівка і "Карпати" Черниця - "ІММ" Устя перенесено у зв"язку із участю команд Устя і Держрва у Кубку ""Незалежності"
Друга ліга, 11 тур
Група «А»
"Будінвест" Верин - КСК "Фаворит" Розділ 5:1,1:3
ФК "Березина" - "Карпати" Горішнє 9:0,2:2
"Сокіл" Криниця - МСКК "Рудники" 0:4,1:3
СКК "Надітичі" - "Скеля" Стільсько 1:0,9:1
Група «Б»
"Вихор" В.Горожанна - ФСК "Щирець" Вербіж 0:1,4:0
ФК "Кагуїв" - ФСК "Тростянець" 2:1,0:1
ФК "Більче - "Галичина" М.Горожанна 0:3,0:0
КСК "Фаворит" Розділ - ФК "Крупсько" 3:0
МСКК "Рудники" - "ІММ" Устя 0:5
КСК "Фаворит" Розділ - ФСК "Тростянець" 4:0
ФК "Крупсько" - "УЛАР-Дністер" Київець 2:0
"Промінь" Більче - МСКК "Рудники" 0:1
СКК "Надітичі" - "ІММ" Устя 0:4
Кубок району серед юнаків, 1/2 фіналу
"Зоря" Держів - ФК "Демня" 1:0
ФК "Раделичі" - ФК "Пісочна" 0:1
Рудники – Берездівці 3:1
Більче – Горішнє 2:1
В.Горожанна – Розділ 1:2
Липівка – Устя 1:2 (1:1, д.ч. 0:1)
Березина – Крупсько 2:4
Вербіж – Київець 1:2
Надітичі – Верин 5:1
Тростянець-Черниця 1:0
Кубок району серед юнаків, 1/4 фіналу
Криниця – Демня 0:0 (пен. 7:6)
Більче – Пісочна 1:4
Верин – Держів 2:3
Раделичі – Берездівці 0:0 (пен. 5:4)
Кубок району, попередній етап
Криниця – Горішнє 3:6
Тростянець – Тернопілля 3:0
Раделичі – Черниця 1:2
Н.Опарські – Березина 1:2
Рудники – Гірське 3:1
Розділ – М.Горожанна 5:0
Кубок району серед юнаків, 1/8 фіналу
Черниця – Держів 1:6
Крупсько – Демня 0:0 (пен. 5:6)
В.Горожанна – Раделичі 1:3
Верин – Устя 4:3
Криниця – Горішнє 2:1
Більче – Вербіж 2:2 (пен. 5:4)
Н.Опарські – Пісочна 0:7
Берездівці – ФК «Миколаїв» 4:0
Перша ліга, матч 10-го туру
Крупсько – Дроговиж 2:0, 2:1
Перша ліга, 11 тур
"Зоря" Держів - СКК "Улар-Дністер" Київець 0:0, 2:1
"Карпати" Черниця - "Космос" Колодруби +:-, 2:1
КСК "Берездівці" - "Темп" Гірське 4:2, 3:2
ФК "Раделичі" - "І.М.М." Устя 2:2, 0:1
ФК "Сокіл" Тернопілля - "Зірка" Липівка 2:7, 1:4
СКК "Крупсько" - ФК "Дроговиж" гру перенесено на 31.07.2011 р
Друга ліга, 10 тур
Група «А»
Горішнє – Криниця +:-, +:-
Рудники – Верин 2:0, 5:2
Розділ – Надітичі 1:3, 1:1
Стільсько – Березина 1:0, 0:1
Група «Б»
Вербіж – Кагуїв 2:1, 1:0
Тростянець – Більче 0:0, 2:1
М.Горожанна – Н.Опарські +:-, 3:0
Перша ліга, 10 тур
Держів – Тернопілля 5:0, 4:3
Липівка – Черниця 1:0, 0:1
Колодруби – Раделичі 1:9, 2:3
Устя – Крупсько 2:1, 2:1
Дроговиж – Берездівці 0:3, 2:1
Київець – Гірське 2:2, 7:0
Друга ліга, 9 тур
Група «А»
Криниця – Березина 1:5, 0:2
Верин – Горішнє 4:3, 1:2
Надітичі – Рудники 0:3, 4:2
Розділ – Стільсько 0:1, 6:0
Група «Б»
Кагуїв – В.Горожанна 4:1, 2:4
Більче – Вербіж 4:3, 3:2
Н.Опарські – Тростянець 1:6, 0:5
Результат матчу 6-го туру М.Горожанна – В.Горожанна 0:2 анульовано. Команді села М.Горожанна зараховано технічну перемогу «+:-»
1. | Крупсько | 22 | 41 |
2. |
Київець | 22 | 41 |
3. | Раделичі | 22 | 37 |
4. | Устя | 22 | 36 |
5. | Колодруби | 22 | 32 |
1. |
Ст.Розділ | 10 | 23 |
2. | Рудники | 10 | 22 |
3. | Надітичі | 10 | 15 |
4. | В.Горожанна | 10 | 12 |
5. | Тростянець | 10 | 7 |
6. | Вербіж | 10 | 4 |