1/16 фіналу
1 Пара: Криниця - Горішнє
2 Пара: Тростянець - Тернопілля
3 Пара: Раделичі - Черниця
4 Пара: Н. Опарська - Березина
5 Пара: Рудники - Гірське
6 Пара: Розділ - М. Горожанна
1/8 фіналу
Берездівці - переможець 5 пари
В. Горожанна - переможець 6 пари
Липівка - Устя
переможець 4 пари - Крупсько
Вербіж - Київець
Більче - переможець 1 пари
Надітичі - Верин
переможець 3 пари - переможець 2 пари
Перша ліга, 9 тур
Черниця – Держів 0:1, 7:0
Раделичі – Липівка 11:0, 3:1
Крупсько – Колодруби +:-, +:-
Берездівці – Устя 1:5, 2:4
Гірське – Дроговиж 5:1, 1:0
Тернопілля – Київець 0:7, 1:1
Друга ліга, 8 тур
Група «А»
Березина – Верин 2:0, 4:1
Горішнє – Надітичі 2:2, 1:1
Рудники – Розділ 5:1, 3:0
Стільсько – Криниця 5:0, 6:0
Група «Б»
В.Горожанна – Більче 1:1, 4:0
Вербіж – Н.Опарські 2:0, 2:0
Тростянець – М.Горожанна 6:0, 3:1
Сьогодні відбувся пропущений матч другого туру Чемпіонату Миколаївського району з футболу в першій лізі.До вашої уваги результат матчу:
ФК "Раделичі"-"Темп" Гірське 3:0 (ю),0:1 (д)
Перша ліга, 8 тур
Тернопілля – Черниця 1:3, 3:3
Держів – Раделичі 1:4, 0:5
Липівка – Крупсько 3:2, 0:1
Колодруби – Берездівці 0:2, 2:2
Устя – Гірське 8:0, 9:1
Київець – Дроговиж 4:0, 1:0
Друга ліга, 7 тур
Група «А»
Горішнє – Розділ 1:2, 1:1
Березина – Надітичі 2:2, 1:2
Криниця – Верин 0:3, 2:3
Рудники – Стільсько 3:0, 6:0
Група «Б»
Вербіж – М.Горожанна 0:2, 1:0
В.Горожанна – Н.Опарські 2:0, 5:0
Кагуїв – Більче 3:1, 2:0
Матч 4-го туру
Вербіж – В.Горожанна 5:2 (дор.)
Перша ліга, 7 тур
Раделичі – Тернопілля 0:0, 3:2
Крупсько – Держів 2:0, 0:0
Берездівці – Липівка 4:2, 1:0
Гірське – Колодруби 0:0, 1:1
Дроговиж – Устя 2:1, 5:1
Черниця – Київець 5:2, 1:4
Друга ліга, 6 тур
Група «А»
Рудники – Горішнє 6:1, 3:1
Розділ – Березина 1:3, 5:0
Надітичі – Криниця 3:0, 6:0
Стільсько – Верин 1:2, 3:5
Група «Б»
Тростянець – Вербіж 4:1, 4:2
М.Горожанна – В.Горожанна 0:2, 3:1
Н.Опарські – Кагуїв 4:0, 1:1
Перша ліга, 6 тур
Черниця – Раделичі 1:1, 3:2
Тернопілля – Крупсько 2:5, 3:1
Держів – Берездівці 1:1, 6:2
Колодруби – Дроговиж 5:2, 4:0
Липівка – Гірське 2:2, 3:1
Київець – Устя 3:2, 2:0
Друга ліга, 5 тур
Група «А»
Криниця – Розділ 0:5, 0:7
Горішнє – Стільсько 5:1, 4:2
Верин – Надітичі 8:1, 0:1
Березина – Рудники 4:1, 0:3
Група «Б»
Кагуїв – М.Горожанна 1:1, 4:4
В.Горожанна – Тростянець 1:2, 1:1
Більче – Н.Опарські 2:2, 4:2
Перша ліга, 4 тур
Раделичі – Крупсько 0:2, 0:1
Черниця – Берездівці 1:0, 1:1
Тернопілля – Гірське 2:6, 2:2
Держів – Дроговиж 8:1, 0:3
Київець – Колодруби 5:2, 3:2
Липівка – Устя 1:1, 1:0
Друга ліга, 3 тур
Група «А»
Криниця – Горішнє 0:1, 1:4
Верин – Рудники 0:0, 4:1
Надітичі – Розділ 1:2, 2:5
Березина – Стільсько 3:0, 7:1
Група «Б»
Кагуїв – Вербіж 2:0, 0:1
Н.Опарські – М.Горожанна 4:1, 1:2
Більче – Тростянець 3:4, 1:1
1 ліга
Гірське-Черниця 1:12:1
Дроговиж-Тернопілля 2:2,2:3
Устя-Держів 2:0,2:1
Колодруби-Липівка 2:2,1-3
Берездівці-Раделичі 0:0,1:0
Крупсько-Київець 6:1,1:0
2 ліга,група "A"
Березина-Криниця 2:1,5:0
Горішнє-Верин 5:1,5:1
Рудники-Надітичі 8:2,3:1
Стільсько-Ст.Розділ 0:0,7:0
2 ліга,група "Б"
В.Горожанна-Кагуїв 2:2,0:2
Вербіж-Більче +:-,0:0
Тростянець-Н.-Опарська 7:0,2:0
Перша ліга, 2 тур
Крупсько – Берездівці 1:1, 2:0
Черниця – Дроговиж +:-, 3:2
Тернопілля – Устя 0:4, 2:4
Держів – Колодруби 5:0, 1:2
Раделичі – Гірське перенесено
Друга ліга, 1 тур
Група «А»
Верин – Березина 4:2, 4:1
Надітичі – Горішнє 1:2, 2:0
Розділ – Рудники 0:2, 6:2
Криниця – Стільсько 1:2, 0:2
Група «Б»
Більче – В.Горожанна 4:1, 1:2
Н.Опарські – Вербіж 3:3, 1:3
М.Горожанна – Тростянець 2:1, 1:1
1. | Крупсько | 22 | 41 |
2. |
Київець | 22 | 41 |
3. | Раделичі | 22 | 37 |
4. | Устя | 22 | 36 |
5. | Колодруби | 22 | 32 |
1. |
Ст.Розділ | 10 | 23 |
2. | Рудники | 10 | 22 |
3. | Надітичі | 10 | 15 |
4. | В.Горожанна | 10 | 12 |
5. | Тростянець | 10 | 7 |
6. | Вербіж | 10 | 4 |