Сьогодні 5 лютого 2011 року завершилися змагання у групі "А" за результатами яких три кращі команди виходять з золотими очками в фінальну частину чемпіонату,де зустрінуться з кращою трійкою групи "Б" у боротьбі за звання чемпіона Миколаївського району з міні-футболу.Забігаючи наперед скажу що ними стали колективи з сіл Устя,Розвадова (Розвадів-2),і Тернопілля,які зайняли 1,2,3 місця відповідно (див. таблицю).Натоміс...Читати дальше ...
Відкритий чемпіонат Миколаївського району з міні-футболу.
Результати 6-го туру:
Група "А"
Устя - Берездівці 9:5
Гірське - Розвадів-2 4:9
Тернопілля - Крупське 12:3
Розвадів-1 - Київець 5:14
Група "Б"
Липівка - Черниц...Читати дальше ...
Відкрита першість Миколаївського району з міні-футболу.
Результати 5-го туру:
Група "А"
Розвадів-1 - Устя 3:11
Київець - Тернопілля 7:5
Крупське - Гірське 2:1
Розвадів-2 - Берездівці 7:3
Група "Б"
Ричагів/Кагуїв - Рад...Читати дальше ...
Відкрита першість Миколаївського району з міні-футболу.
Результати 4-го туру:
Група "А"
Устя - Розвадів-2 4:3
Берездівці - Крупське 3:5
Гірське - Київець 3:4
Тернопілля - Розвадів-1 6:5
Група "Б"
Пісочна - Колод...Читати дальше ...
Відкрита першість Миколаївського району з міні-футболу.
Результати 3-го туру:
Група "А"
Тернопілля - Устя 6:3
Розвадів-1 - Гірське 0:7
Київець - Берездівці 11:3
Крупське - Розвадів-2 2:2
Група "Б"
Держів - Демн...Читати дальше ...
Шановні любителі футболу,як ми Вас повідомляли
третій тур з футзалу було перенесено.Сьогодні стала відома точна дата
його проведення.Змагання відбудуться 08.01.2011 року у спорткомплексі
"Ювілейний" в м. Миколаєві.Запрошуємо всіх бажаючих,тур розпочин...Читати дальше ...
Як повідомив голова Федерації мініфутболу
Миколаївського району Василь Калічак черговий третій тур відбудеться
або 25.12.2010,або 08.01.2011 року у зв'язку із проведенням змагань з
футболу серед ДЮСШ.Більш детальну інформацію читайте на нашому сайті в
понеділ...Читати дальше ...
1. | Крупсько | 22 | 41 |
2. |
Київець | 22 | 41 |
3. | Раделичі | 22 | 37 |
4. | Устя | 22 | 36 |
5. | Колодруби | 22 | 32 |
1. |
Ст.Розділ | 10 | 23 |
2. | Рудники | 10 | 22 |
3. | Надітичі | 10 | 15 |
4. | В.Горожанна | 10 | 12 |
5. | Тростянець | 10 | 7 |
6. | Вербіж | 10 | 4 |