ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ ГРУПА "Б" СТАНОМ НА 19.02.2011 р.

Команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
О
1 Раделичі 8 6 1 1 38 23 19
2 Колодруби 8 6 0 2 47 31 18
3 Пісочна 8 6 0 2 42 22 18
4 Липівка 8 3 3 2 37 26 14
5 Рудники 8 4 1 3 30 31 13
6 Держів 8 4 0 4 51 40 12
7 Демня 8 1 3 4 22 39 6
8 Черниця 8 1 1 6 35 60 4
9 Ричагів/Кагуїв 8 0 1 7 25 52 1

КАЛЕНДАР ІГОР

Час
Субота,27.11.2010 1 тур Група "Б"
11:00
Держів
Пісочна
2-4
13:00
Ричагів/Кагуїв
Черниця
4-10
14:00
Рудники
Колодруби
4-5
16:00
Липівка
Раделичі
3-3
*
Демня-вихідний день


Час
Субота,11.12.2010 2 тур Група "Б"
14:00
Черниця
Рудники
2-4
15:00
Пісочна
Ричагів/Кагуїв
7-4
16:00
Липівка
Держів
7-3
17:00
Демня
Раделичі
3-8
*
Колодруби-вихідний день


Час
Субота,08.01.2011 3 тур Група "Б"
10:00
Держів
Демня
6-1
11:00
Ричагів/Кагуїв
Липівка
3-6
12:00
Рудники
Пісочна
2-5
13:00
Колодруби
Черниця
10-3
*
Раделичі-вихідний день


Час
Субота,15.01.2011 4 тур Група "Б"
14:00
Пісочна
Колодруби
3-6
15:00
Липівка
Рудники
3-3
16:00
Демня
Ричагів/Кагуїв
5-5
17:00
Раделичі
Держів
4-1
*
Черниця-вихідний день


Час
Субота,22.01.2011 5 тур Група "Б"
10:00
Ричагів/Кагуїв
Раделичі
5-6
11:00
Рудники
Демня
4-8
12:00
Колодруби
Липівка
6-3
13:00
Черниця
Пісочна
2-13
*
Держів-вихідний день


Час
Субота,29.01.2011 6 тур Група "Б"
14:00
Липівка
Черниця
9-2
15:00
Демня
Колодруби
0-8
16:00
Раделичі
Рудники
4-5
17:00
Держів
Ричагів/Кагуїв
12-4
*
Пісочна-вихідний день


Час
Субота,05.02.2011 7 тур Група "Б"
10:00
Рудники
Держів
5-4
11:00
Колодруби
Раделичі
2-5
12:00
Черниця
Демня
5-5
13:00
Пісочна
Липівка
6-3
*
Ричагів/Кагуїв-вихідний день


Час
Субота,12.02.2011 8 тур Група "Б"
14:00
Демня
Пісочна
-:+
15:00
Раделичі
Черниця
5-3
16:00
Держів
Колодруби
13-7
17:00
Ричагів/Кагуїв
Рудники
-:+
*
Липівка-вихідний день


Час
Субота,19.02.2011 9 тур Група "Б"
10:00
Колодруби
Ричагів/Кагуїв
+--
11:00
Черниця
Держів
8-10
12:00
Пісочна
Раделичі
1-3
13:00
Липівка
Демня
+--
*
Рудники-вихідний день

Мiнi профiль


Ти зайшов як: Гість
Група: Гості
Стать:
На сайті: днів
Ти користувач №
Особистих повідомлень:
Ваш Ip: 54.225.36.143

Мiнi-чат

Турнірка І ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Перша ліга
Підсумкова таблиця

1. Крупсько 22 41
2.
Київець 22 41
3. Раделичі 22 37
4. Устя 22 36
5. Колодруби 22 32

Турнірка ІІ ліга

Чемпіонат Миколаївського району.
з футболу
Стикові матчі за вихід в І-лігу
Підсумкова таблиця

1.
Ст.Розділ 10 23
2. Рудники 10 22
3. Надітичі 10 15
4. В.Горожанна 10 12
5. Тростянець 10 7
6. Вербіж 10 4

Статистика

» З нами на сайті
Всього: 77
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 0
Перевірених: 9
Звичайних юзерів: 66
» З них
Фанатів: 73
Фанаток: 4

Зараз на сайті:

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні були:
Статистика сайту: Коментарі: 7
Форум: 4/21
Новини: 102
Думка про сайт: 114

Друзі сайту

Дроговиж Сайт села Березина Офіційний сайт КСК Берездівці Альтернативный текст ЕВРО 2012 в Украине

Реклама на TAK.RU

Опитування

Чи потрібен Вам цей сайт
Всього відповідей: 88

Реклама на WMLINK.RU